KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17474417

nr 1747 4417

Göte Eineljung

(1932-2013), Sverige

Signerad, daterad 2004, Komposition. Blandteknik, bildmått: 18x29 cm, yttermått inklusive ram: 32x43

Göte Eineljung, svensk konstnär född 1932, död 2013.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 december 2025
kl 19:48:02

5/12 16:43:53 1      Vinnande bud

Göte Eineljung

Läs mer om Göte Eineljung